Kanji judo Portal Elbląski Portal Polskiego Związku Judo Portal Warmińsko - Mazurskiego Okręgowego Związku Judo


Gala Sportu

W czwartek 16 marca po raz pierwszy na Święto Sportu zostali zaproszeni nie tylko nagrodzeni sportowcy, trenerzy, ale również działacze klubowi, sponsorzy, rodziny osób uprawiających sport jak również kibice, osoby uprawiające sport amatorski i wszyscy, którym bliska jest aktywność fizyczna. Wśród zgromadzonych na trybunach sportowców nie zabrakło również zawodników i ich rodziców z naszego Klubu. Tomitowa rodzina z entuzjazmem kibicowała i biła brawa wszystkim wyróżnionym za osiągnięcia sportowe w roku 2016. Mamy być z czego dumni, ponieważ spośród elbląskich klubów judo za osiągnięcia i ciężką pracę, zostało nagrodzonych najwięcej naszych zawodników.

Stypendium otrzymali:

Piotr Majewski

Jakub Kowalski

Wyróżnienia otrzymali:

Monika Wołoszyn

Jakub Kowalski

Kacper Wojciechowski

Gratulujemy:

Zawodnikom, którzy przez cały czas ciężko pracowali na swój sukces,

Trenerom - ogromu pracy i czasu oraz zaangażowania włożonego w kształtowanie naszych dzieci,

Rodzicom - wspierającym swoje pociechy, poświęcających codziennie czas na dowiezienie dzieci na treningi i zawody i dopingujących ich w chwilach zwątpienia.

Brawa dla Tomity, ale kolejny rok zawodów przed nami, a bez pracy nie ma kołaczy, dlatego kilka słów od Trenera Pawła i Zbyszka, którzy zawsze wspierają wszystkich zawodników i przypominają, że od najmłodszych lat pracuje się na to, aby stać się najlepszym z najlepszych i tylko regularne, porządne treningi, uczestniczenie w randorii i wyjazdy na zawody spełnią marzenia o sportowym sukcesie.

Szczegółowa relacja i galeria zdjęć :
https://info.elblag.pl/3,49597,Elblaskie-Swieto-Sportu-z-wielka-pompa-Zobacz-kto-otrzymal-nagrody-i-wyroznienia.html

Radio ESKA Elbląg Dziennik Elbląski Judoinfo.pl PortEL.pl WAMA-SPORT

Copyright © 2019 tomitajudo.pl | Projekt i wykonanie: www.tomitajudo.pl