Kanji judo Portal Elbląski Portal Polskiego Związku Judo Portal Warmińsko - Mazurskiego Okręgowego Związku Judo

Puchar Polski w Poznaniu

29.10.17 zawodnicy naszego klubu walczyli w Poznaniu w Międzynarodowym Pucharze Polski Juniorów Młodszych. Są to zawody rankingowe, na których zawodnicy zdobywają punkty już do kolejnego sezonu startowego.

Monika Wołoszyn - walczyła w kat. wag do 57 kg. W swojej wadze miała dwanaście przeciwniczek. Stoczyła trzy zwycięskie walki i zajęła 1 miejsce.

Kacper Wojciechowski - w kat. wag do 90 kg miał sześciu przeciwników, walczył trzy krotnie. Wygrał dwie walki i zajął 3 miejsce.

Dominik Filipowicz - startował w kat.wag 66 kg. Jego kategoria wagowa była bardzo mocno obstawiona, miał prawie 30-tu przeciwników. Walczył czterokrotnie, z czego dwa razy wygrał. Ostatecznie uplasował się na 7 miejscu.