Kanji judo Portal Elbląski Portal Polskiego Związku Judo Portal Warmińsko - Mazurskiego Okręgowego Związku Judo


Baltic Cup

11-12.11.2017 - podczas dwóch dni zmagań w Gdyni, swoje umiejętności judo sprawdzało blisko 900-set zawodników z Polski i zagranicy. W niedziele walczyły dzieci z roczników 2005 – 2009 oraz Juniorki i Juniorzy Młodsi (2001-2002).

Nasz klub w kategorii dzieci reprezentowali:

Kacper Bednarczuk w swojej kategorii wagowej do 30 kg miał 29 zawodników. Stoczył trzy dobre i wyrównane waliki. Z czego jedną wgrał. Swój udział w zawodach zakończył na walkach eliminacyjnych.

Przemek Michałowski w swojej kat wag do 30 kg miał 29 zawodników. Przemek walczył dzielnie. Stoczył pięć walk, z czego trzy wygrał. Ostatecznie zajął 7 miejsce.

Tymoteusz Lic walczył w kat. wagowej do 33kg. W tej kategorii było czterech zawodników. Tymek stoczył trzy dobre walki, a dwa zwycięstwa uplasowały go na 2 miejscu.

Daniel Piwowarczyk w kat wag do 46 kg miał 10 przeciwników. Daniel dwukrotnie walczył na tatami. Mimo zaangażowania musiał uznać wyższość przeciwników i zakończył start na walkach eliminacyjnych.

Sebastian Filipowicz w kat wag do 50 kg miał ośmiu zawodników. W swojej kategorii wagowej nie dał szans swoich przeciwnikom, był bezkonkurencyjny i stoczył pięć zwycięskich walk. Wywalczył 1 miejsce.

Paweł Michałowski w kat wag do 50 kg miał dziewięciu zawodników. Paweł dwukrotnie wychodził do walki i mimo umiejętności musiał uznać wyższość przeciwników. Zakończył udział na walkach eliminacyjnych.

Filip Łaskowski w kat wag do 55kg miał ośmiu przeciwników. Filip stoczył trzy bardzo dobre walki, z czego dwie wygrał przed czasem i uplasował się na 3 miejscu.

W kategorii Jumior(a ) Młodszy(a) walczyli :

Kacper Wojciechowski w kat wag do 90 kg miał 3 zawodników. Walczył dwa razy i zajął trzecie miejsce.

Dominik Filipowicz w kat wag do 66 kg miał 26 zawodników. Dominik stoczył cztery bardzo dobre walki, z czego dwie wygrał i ostatecznie zajął 9 miejsce.

Monka Wołoszyn w kat wag do 57kg miała 14 zawodniczek. Na tatami miała okazje spróbować swoich sił ze starszymi zawodniczkami. Stoczyła pięć dobrych i wyrównanych walk, z czego trzy wygrała, pokonując przeciwniczki przed czasem. Ostatecznie zajęła 5 miejsce.

 

Radio ESKA Elbląg Dziennik Elbląski Judoinfo.pl PortEL.pl WAMA-SPORT

Copyright © 2019 tomitajudo.pl | Projekt i wykonanie: www.tomitajudo.pl