Kanji judo Portal Elbląski Portal Polskiego Związku Judo Portal Warmińsko - Mazurskiego Okręgowego Związku Judo


Wakacjne trenowanie

IMG 20180715 105358

Sezon wakacyjno - obozowy w pełni. Zawodnicy kadry województwa przygotowują się do kolejnego sezonu startowego. W pierwszej połowie lipca Monika Wołoszyn oraz Dominik Filipowicz pod opieką trenera Zbyszka trenowali w Zakopanem

 

W tym roku z powodu ulewnych deszczy udało się zdobyć tylko Nosal, Wielki Kopieniec i Sarnią Skałę. Zawodnicy nie próżnowali, trenowali walczyli na macie, dużo biegali. Codzienne poranne, intensywne rozruchy wpłynęły korzystnie na formę zawodników. Był również czas na relaks kąpiele na basenie i Termach Chochołowskich.

 

Obóz w Zakopanem szybko minął. Nasi kadrowicze Monia i Dominik wraz z zawodnikami z województwa oraz judokami z Opola, Czech i Białorusi trenują obecnie na obozie w Bęsi. Jest to obóz typowo sparingowy, kształtujący wytrzymałość, siłę, techniki walki judo.

 

Ciężko pracuje również Kacper Wojciechowski, który otrzymał powołanie do udziału w obozach kadry narodowej. Kacper ma okazje trenowania z najlepszymi zawodnikami z Polski. W lipcu uczestniczył w zgrupowaniu w Zakopanem a w sierpniu trenować będzie w Cetniewie.

 

Radio ESKA Elbląg Dziennik Elbląski Judoinfo.pl PortEL.pl WAMA-SPORT

Copyright © 2019 tomitajudo.pl | Projekt i wykonanie: www.tomitajudo.pl